Tomáš Měcháček (Leoš Wolf) - seriál V.I.P. vraždy

Tomáš Měcháček (Leoš Wolf) - V.I.P. vraždy

Tomáš Měcháček (Leoš Wolf)

Datum narození: 22.2.1979
Znamení: ryby

Charakteritika postavy Leoše Wolfa: KBratr Klaudie a majitel knižního nakladatelství je bohatý a úspěšný mladý muž, svobodný a bez závazků, podnikatel, který si rád užívá života, se sklony k neřestem, depresím a cynismu...

Tomáš Měcháček je český herec, komik a režisér. Proslavil se především moderováním pořadu Vylomeniny po boku Martina Dejdara, rolí Petra ve filmu Protektor a Vojty Nesnídala v seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Vystudoval alternativní a loutkové herectví na DAMU. Když mu bylo dvacet let, založil hnutí mysli pro divadelní výzkum MATAPA, se kterým odehrál několik pouličních představení a některé hry i sám režíroval.

Filmografie

Představení postavy Leoše Wolfa

Bratr Klaudie a majitel knižního nakladatelství je bohatý a úspěšný mladý muž, svobodný a bez závazků, podnikatel, který si rád užívá života, se sklony k neřestem, depresím a cynismu.

Trochu povýšený a rozmazlený snob rád utrácí, je zvyklý na luxus a vyšší společnost. Ke Klaudii se chová ochranitelsky, tváří se, že se pro ni obětuje, aby byla po rozvodu psychicky v pohodě a zvládla pokračovat v psaní, ale hlavně aby neutrpělo jeho podnikání.

Vyhovuje mu společné bydlení se sestrou, protože má přehled, jestli píše, a její působení na policii se mu ani trochu nelíbí.

Zdroj a foto www.iprima.cz