Jiří Hána (Kpt. Ludvík Zvěřina) - seriál V.I.P. vraždy

Jiří Hána (Kpt. Ludvík Zvěřina) - V.I.P. vraždy

Jiří Hána (Kpt. Ludvík Zvěřina)

Datum narození: 29.9.1976
Znamení: váhy

Charakteritika postavy Kpt. Ludvíka Zvěřiny: Kriminalistický technik je sice trochu praštěný šprýmař, ale vysoce inteligentní, vzdělaný, vědecky založený profesionál, jen bohužel pro obyčejný život nepoužitelný...

Jiří Hána je český herec působící v Městských divadel pražských. S přítelkyní Radkou Fišarovou mají syna Oskara.

Jiří Hána studoval soukromé gymnázium v Ústí nad Labem. Následně absolvoval herectví na pražské DAMU v ročníku vedeném Borisem Rösnerem, Evou Salzmannovou a režisérem Milošem Horanským.

Filmografie

Představení postavy Kpt. Ludvíka Zvěřiny

Kriminalistický technik je sice trochu praštěný šprýmař, ale vysoce inteligentní, vzdělaný, vědecky založený profesionál, jen bohužel pro obyčejný život nepoužitelný.

Zvěřina normální lidi moc nechápe, je nestřídmě sebevědomý nejen na své geniální myšlení, ale také dost zkresleně chápe svůj vzhled a šance u opačného pohlaví. Má smysl pro humor, je užvaněný, drzý a nadšený pro každou legraci, specialista na šílené nápady a trapné řeči.

Pohotový a výřečný, rád své okolí testuje v názorech, reakcích a vědomostech, srandičkách a nachytávkách. Beranův velký kámoš, Klaudii od začátku marně a bezvýsledně nabíhá.

Zdroj a foto www.iprima.cz